Donaldi në festën e Bora Zemanit, reagimi i saj na habiti të gjithëve

Xing

E Premte 14 Janar 2022, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Bora Zemani festoi mbrëmjen e djeshme 30 vjetorin e lindjes me një festë madhështore. Të ftuar ishin dy këngëtarët e njohur, Bruno dhe Klajdi Haruni, të cilët e kanë ngacmuar moderatoren për Donaldin.

Dyshja kanë kënduar këngën “Toxic Love”, të cilën Donaldi ka pranuar se e ka shkruar për Borën. Jeni kuriozë ta dini si ka reaguar moderatorja?

Bora i ka habitur të gjithë, teksa e ka kënduar këngën dhe ka kërcyer e lumtur me të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @alvisaqarri1

Poll