Çmimet 'Xing': Votoni emisionin më të mirë të dashurisë për vitin 2021

Xing

E Premte 24 Dhjetor 2021, 21:09 / Kategoria XingFeed / 

“Love Story” dhe “Përputhen” janë dy emisione dashurie, shumë të ndjekur nga publiku, por cili është i preferuari juaj?

“Xing.al” risjell dhe këtë vit “Çmimet Xing”, ku ju me votat tuaja do shpallni emisionin më të mirë të dashurisë për vitin 2021:

Poll
Poll