Showbizz Shqiptar, 1 Dhjetor 2021, 00:35

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

XING

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

Debati i ashpër që nisi para disa ditësh mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë së "Big Brother Vip" u zhvillua edhe sonte gjatë spektaklit. Antonela deklaroi se ‘molla e sherrit’ për to është dikush jashtë dhe ai është Atdheu, ish konkurrent i "Për’Puthen".

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

Nuk vonoi shumë dhe Atdheu reagoi duke deklaruar publikisht mbështetjen e tij për Arjolën.

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

“Jo 6 vite por do kalojnë edhe 60 vite tjera do kesh respektin tim, mbështetjen dhe çdo gjë tjetër ça do që të jetë. Derisa të vdes", shkruan Atdheu në postimin e parë.

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

"Fama është e fundit. Ti je një nënë e përkushtuar, një shoqe e mirë dhe një artiste e talentuar", vazhdon Atdheu duke postuar foto me Arjolën.

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

"Kjo foto është ditën e parë tek Përputhen, Arjola është aktore në Portokalli dhe ishte aty kur nuk ishte asnjë tjetër për mua. Më mbështeti pafund. Është momenti që do ta mbështes unë atë. Forca Arjola. Unë e di se kush je", përfundoi ai.

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut

Shkaku i sherrit mes Antonelës dhe Arjolës, vjen reagimi i Atdheut