Antonela dhe Arjola sherr për Atdheun: Më ka ardhur një mesazh

Xing

E Martë 30 Nëntor 2021, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Një debat i ashpër ndodhi para disa ditësh mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë së "Big Brother Vip" dhe vijoji edhe sonte gjatë mbrëmjes live.

Antonela ka deklaruar se ‘molla e sherrit’ për to është dikush jashtë dhe ai është Atdheu, ish konkurrent i ‘Për’Puthen’.

Antonela tha se për shkak të Arjolës ajo ka pasur një debat me ish konkurrentin e ‘Për’Puthen” dhe se në këtë mes është futur edhe motra e Arjolës.

Në anën tjetër, aktorja thotë se ka një miqësi me Atdheun që prej 6 vitesh dhe është njohur me të në Kosovë, ndërsa deklaron se nuk ka asgjë më tepër se sa miqësi mes tyre.

Pjesë nga debati:

Antonela: Unë personalisht nuk e njoh Arjolën. Para disa kohësh më ka ardhur një mesazh nga motra jote nga personi që njohim unë e ti.

Arjola: Nuk e dimë se si kanë ardhur mesazhet. Unë personalisht nuk e dikam për mesazhet që të kanë ardhur prej motrës time.

Antonela: Është Atdheu, pse po të dridhet goja kur po ta them?!

Arjola: Është shoku im, ça ka Atdheu? Është shoku im prej 6 vjetësh, kemi shoqëri të përbashkët dhe e kam njohur kur kam shkuar në Kosovë. S’kam asgjë me të!

Antonela: Ke shkuar edhe ke pyet për mua Atdheun gjithë ato herë. Motra e Arjolës i ka shkrujt Atdheut dhe pata një debat me të. Sepse më tha çfarë ke me Arjolën.

Poll