Donaldi prekje me Beatrixën poshtë batanijes (Video)

Xing

E Martë 30 Nëntor 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Donaldi dhe Beatrix janë komentuar shumë në media ditët e fundit për afrimitetin e tyre. Ditën e sotme teksa shijonin diellin, ata qëndronin të përqafuar gjatë gjithë kohës.

Të mbuluar me batanije, dyshja ka nisur të shkëmbejë puthje në fytyrë e ca prekje poshtë batanijes.

Kamerat e shtëpisë kanë fokusuar këtë moment, kur Donald prek Beatrixën poshtë batanijes ndërsa ajo e përkëdhel.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pranë tyre ishin dhe Dj Pm dhe Dagz, të cilët në një moment të tillë nuk thanë asnjë fjalë.

Poll