Rama i postoi këngën, vjen reagimi i Fifit

Xing

E Martë 30 Nëntor 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Një video e kryeministrit Rama mori shumë vëmendje sot, jo vetëm për bukuritë magjepsëse nga lugina e Valbonës, por edhe sepse në sfond ishte vendosur kënga e Fifit "Diell".

Mesa duket edhe kryeministri e ka pëlqyer shumë këtë këngë që Fifi e shkroi brenda "Big Brotherit" e që pas publikimit arriti 1 milion shikime në Youtube.

Pasi ka parë videon e kryeministrit, Fifi ka reaguar me një postim në Instastory ku ka etiketuar Ramën dhe shkruan: "Jam pa fjalë".

Poll