Marina dhe Geti pozojnë me vajzën dhe zbulojnë emrin unik

Xing

E Enjte 25 Nëntor 2021, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Marina dhe Getoari u bënë dje prindër për herë të parë. Një princeshë iu shtua familjes së tyre dhe sot çifti ka bërë postimin e parë në rrjete sociale pas ardhjes në jetë të vogëlushes.

Marina dhe Geti kanë postuar një foto ku shfaqen duke mbajtur dorën e vajzës dhe zbulojnë se i kanë vendosur emrin Marget.

Siç është bërë më parë e ditur nga mediat, çifti e kishin menduar prej kohësh këtë emër që është bashkim i emrave të tyre. 

"Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021", shkruajnë Geti dhe Marina.

Poll