Showbizz Shqiptar, 20 Nëntor 2021, 18:10

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi kërcen nga lumturia (Video)

XING

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Në shtëpinë e "Big Brother VIP" nuk mungon muzika dhe së fundmi është dëgjuar kënga "Merre lehtë" nga Bojken Lako. Semi nuk e ka fshehur dot lumturinë teksa ka dëgjuar zërin e ish-partnerit dhe është çuar të kërcejë.

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Ajo ka dhuruar një performancë të vërtetë para kamerave, duke kërcyer e kënduar tekstin e këngës.

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Kujtojmë se Semi dhe Bojken janë ndarë, por dyshja vazhdojnë të mbeten miq të mirë. Këngëtarja ka treguar se Bojken ka qenë dashuria e saj e parë.

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi

Bojken Lako në shtëpinë e ‘Big Brother’, Semi