Publiku vendos: Ky është banori i parë që largohet nga shtëpia e ‘Big Brother’

Xing

E Premte 15 Tetor 2021, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Mbrëmjen e sotme u eliminua banori i parë nga “Big Brother VIP”. Në nominim ishin Sheila, Arditi, Sabiani, Beniada dhe Elhaidi.

Sipas votave të publikut, konkurrenti i parë që duhet të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Elhaid Cufi.

MOTI NE TIRANE
Poll