Reagimi i tij e zhgënjeu, Paloma përballet me Donaldin

Xing

E Premte 15 Tetor 2021, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Mbrëmjen e sotme Paloma dhe Donaldi janë përballur me njëri-tjetrin, pas pakënaqësive në ditët e mëparshme. Paloma është prekur nga reagimi i Donaldit, kur ajo u zgjodh si e preferuara e publikut. (Lexo këtu)

"Nga Semi e prisja, por nga Donaldi nuk më erdhi mirë sepse kisha konsideratë dhe ishte i fundit që e prisja këtë gjë. Nuk më pëlqeu mënyra se si e manifestoi", është shprehur Paloma.

Ndërkohë, Donaldi ka këmbëngulur se gazetarja duhet të ishte ballafaquar me të në vend se ta fliste me të tjerët.

Gjatë debatit ka ndërhyrë edhe Semi e cila ka shtuar: Kur nuk e prisje as ti që do zgjidheshe, imagjino ne.

MOTI NE TIRANE
Poll