Pasi i kërkoi falje, Edi i bën Adës surprizën më romantike

Xing

E Premte 15 Tetor 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Ditën e djeshme Edi i kërkoi falje Adës për të gjitha ofendimet që i ka thënë, ndërsa sot i bëri surprizën më romantike.

Ai kishte përgatitur për të një audio-mesazh, i cili u transmetua në studio.

“Ada, e di që të kam mërzitur dhe e kam tepruar me fjalët që t’i kam thënë, shpesh nga nxitimi, inati i momentit, pa i menduar mirë ato që po t’i thoja. Ky mesazh vjen për ty si një kërkim falje nga princi i vetëm që ti ke dalë në takim, ai i vërteti, Edi”, shprehej Edi.

Adës i pëlqeu shumë surpriza dhe dyshja kërcyen së bashku pas shumë kohësh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll