Ka ndjenja për Granitin? Beniada sqaron marrëdhënien me futbollistin

Xing

E Premte 15 Tetor 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Shumica e banorëve të “Big Brother VIP” kanë menduar se Beniada pëlqen Granitin, por modelja ka sqaruar se nuk është aspak kështu.

Gjatë një bisede me Palomën, Beniada ka treguar se nuk e sheh me atë sy dhe nuk ka interes për të, pasi nuk është tipi i saj.

"Si pamje është i bukur, nuk mund t'i thuash i shëmtuar, por si karakter nuk përputhet me mua", është shprehur ajo.

Kujtojmë se Graniti ka shprehur pëlqimin e tij për Fifin, njëjtë si dhe ajo atij. Dyshja janë pothuajse gjithë kohës bashkë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

MOTI NE TIRANE
Poll