Showbizz Shqiptar, 14 Tetor 2021, 17:07

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën surprizën më romantike

XING

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Dënimi për Fifin, Palomën, Arditin dhe Ilirin ka mbaruar dhe ato janë bashkuar sërish me pjesën tjetër të banorëve në “Big Brother VIP”.

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Pas 48 orësh larg, Graniti është kujdesur që ta surprizojë Fifin në mënyrën më të ëmbël dhe romantike. Këngëtarja e ka gjetur krevatin të mbushur me petale trëndafili dhe me qirinj.

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Të gjithë banorët janë mbledhur duke parë surprizën e Granitit, teksa Fifi e ka përqafuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën