Aktualitet, 14 Tetor 2021, 14:58

Po udhëtonin me motor, vdes në aksident 22-vjeçari shqiptar, e dashura në gjendje të rëndë

XING

Po udhëtonin me motor, vdes në aksident 22-vjeçari shqiptar, e

Një 22-vjeçar shqiptar i identifikuar si Rikardo Kahuqi ka ndërruar jetë në një aksident me motor në Itali.

Po udhëtonin me motor, vdes në aksident 22-vjeçari shqiptar, e

Mediat italiane bëjnë me dije se ai ishte duke udhëtuar bashkë me të dashurën në momentin kur u përplasën me një kamion. I riu ndërroi jetë në vend.

Po udhëtonin me motor, vdes në aksident 22-vjeçari shqiptar, e

Ndërkohë e dashura e tij 22-vjeçare ndodhet në rrezik për jetën në spitalin “Santa Maria”.

Po udhëtonin me motor, vdes në aksident 22-vjeçari shqiptar, e

Aksidenti tragjik ndodhi pasditen e djeshme. Policia tashmë po punon për saktësuar dinamikën e plotë të ngjarjes dhe shkakun e aksidentit.