Zbulohet konkurrentja e dytë e 'Big Brother VIP'

Xing

E Mërkurë 15 Shtator 2021, 14:02 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Faqja zyrtare e “Big Brother Vip” ka publikuar pak më parë videon e radhës, ku zbulon personazhin tjetër që do jetë pjesë e programit. Në videon në fjalë shfaqet një vajzë me kurriz.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Albania VIP (@bigbrotheralb.vip)

Menjëherë komentuesit e kanë gjetur se konkurrentja e dytë është këngëtarja Semi Jaupaj dhe e kanë kuptuar nga nishani në qafë.

Semi Jaupaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku dhe kënga e saj "Jetike", ishte ndër më të dëgjuarat në këtë edicion të Këngës Magjike.

Semi ka qenë mjaft e komentuar edhe për lidhjen e gjatë që ka pasur me Bojken Lakon.

Kujtojmë se pak ditë më parë u zbulua se konkurrentja e parë që do të jetë pjesë e reality show-t është Sheila Haxhiraj.

MOTI NE TIRANE
Poll