'Skandal, rregullohu', ç'kanë njerëzit që kapen me Sarën?

Xing

E Mërkurë 15 Shtator 2021, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Sara Hoxha merr gjithmonë vëmendjen me fotot që poston në Instagram, por këtë herë komentuesit janë kapur keq me një detaj. Disa prej tyre e kanë kritikuar Sarën duke e akuzuar se nuk ka rregulluar flokët dhe sipas tyre duket skandal.

"Sara ne nuk jemi askush per te comentuar por besoj dhe sa qef t kam per stilin ketu ne keto dy foto ngja skandal me ket veshje dhe floket ashtu", shkruan një komentuese.

"Valla bre Sar te shpija flokt qyshtu si la edhe jam plak po nejse ban qa dush veq dashta me te tregu ftyr publike ndrequ pak e marrt dreqi se si ktu deutsche po dokesh", i shkruan një tjetër.

Si reagoi Sara? Postoi foton në Instastory dhe u përgjigj me ironi: "Mos nuk i kam rregulluar flokët këtu!”

MOTI NE TIRANE
Poll