Lajmi i ëmbël: Çiljeta dhe Albani janë gati t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit

Xing

E Diel 11 Korrik 2021, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Prej 5 vitesh Çiljeta është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Çifti duken shumë të lumtur bashkë e kjo shihet edhe nga postimet në rrjete sociale. 

Gjërat mes tyre shkojnë aq mirë, sa burime për “Panorama Plus” kanë treguar se ata janë gati për një hap shumë të rëndësishëm: martesa.

Sipas këtyre burimeve, Albani dhe Çiljeta do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit në një festë ceremoniale. Dyshja nuk kanë reaguar ende rreth lajmit në fjalë.

MOTI NE TIRANE
Poll