Në një lidhje të re pas ndarjes nga Donaldi? Bora rrëfehet për jetën private

Xing

E Shtunë 10 Korrik 2021, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku mes të tjerash u pyet dhe për jetën private.

Vetëm pak muaj më parë ajo dhe Donaldi i dhanë fund lidhjes. Pas ndarjes, Bora është vetëm me të birin, por sigurisht nuk i përjashton mundësitë që në të ardhmen të këtë dhe dikë tjetër në krahë.

“Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela.

“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora.

MOTI NE TIRANE
Poll