Nuk di të ndalur! Elvana Gjata nxjerr këngën e re dhe do t'iu fiksojë

Xing

E Premte 11 Qershor 2021, 08:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Me datë 16 Prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë, duke sjellë albumin “Çelu”, me 7 këngë që sot janë bërë hite. Mirëpo, ajo nuk është ndalur me kaq.

Vetëm së fundmi, Elvana ka publikuar një projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin “Loti”. Teksti është shkruar nga vetë këngëtarja.

Ndonëse akoma nuk janë bërë 24 orë që nga publikimi, kënga është pritur shumë mirë nga publikimi.

"A e kishe nal ti botën vetëm për mu? A t'kisha dash më shumë se veten a thu? Lotët uj uj uj, lotët për ty uj uj uj", këndon Elvana.

MOTI NE TIRANE
Poll