‘Të vrapojë kush ka mundësi’, Shqipja nxjerr videon duke kënduar

Xing

E Enjte 10 Qershor 2021, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka publikuar në Instastory një video duke kënduar në skenën e emisionit “E Diell”, ku tashmë e shohim çdo të dielë.

Ajo i ka këshilluar njerëzit “të vrapojnë” para se ta dëgjojnë. “Ja e bëra dhe unë këngën. Të vrapojë kush ka mundësi”, ka shkruar Shqipja krahas videos.

Kujtojmë se pothuajse të gjithë konkurrentët e “Përputhen” janë angazhuar në muzikë pas daljes nga programi dhe thumbat ndaj tyre nuk kanë munguar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @vipvideooos

MOTI NE TIRANE
Poll