Këngëtarët e ‘Përputhen’, Sindi thumbon publikisht Mevlanin, Anën dhe Melisën

Xing

E Enjte 10 Qershor 2021, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Ish-konkurrentja e “Përputhen” Sindi Loci ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Abc e Pasdites”. Gjatë intervistës me moderatorin Ermal Peçi ajo thumboi konkurrentët e “Përputhen” që janë futur në muzikë.

“Muzika është një profesion shumë I vështirë dhe ti nuk mund të zgjohesh një ditë dhe të thuash unë jam këngëtare. Jam shumë e sigurt që këta personazhe nëse nuk do kishin qenë në Përputhen nuk do kishin marë asnjë mijë klikime”, tha Sindi.

E pyetur se kujt do t’i kërkonte të mos këndonte më, Anës, Mevlanit apo Melisës, ajo u shpreh: Të treve. Nëse ju vërtetë mendoni se jeni këngëtarë të mirëfilltë dhe nëse vërtetë mendoni se keni talent, ju lutem punoni për këtë talentin tuaj të supozuar dhe pastaj konsiderojeni veten këngëtarë.

MOTI NE TIRANE
Poll