Pas publikimit të këngës, Sindi thumbon keq Anën

Xing

E Shtunë 15 Maj 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi publikoi mbrëmjen e djeshme një këngë të titulluar “Deal”. Ajo ka treguar se kënga është diss për dikë dhe një pjesë e ndjekësve mendojnë se e ka për Sindin.

Ndërkohë, konkurrentja në fjalë e ka thumbuar Anën publikisht. Në një video live në Instagram Sindi shprehet se ajo nuk merr vesh nga rrepi, si dhe e ka ironizuar për anglishten.

“Ku merr vesh kjo nga rrepi m? Unë e shkruaj rrepin për 10 minuta, futem në studio e bëj këngën nga i pari te i fundit...më merren vesh të gjitha llafet në rrep, po të gjitha. “Big BURI” (qesh). S’ka gjë e ngatërrojmë içik me shqipen”, thotë Sindi në videon e ruajtur nga "Përputhen sot".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @vipvideooos

Më tej, konkurrentja ka bërë dhe një status në Instastory, ku ka shkruar "Një minutë heshtje për të gjithë industrinë e muzikës". 

MOTI NE TIRANE
Poll