E mbushur me tatuazhe në trup, Dafina merr vendimin e papritur

Xing

E Shtunë 15 Maj 2021, 14:02 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Dafina Zeqiri ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë ku tatuazhet në trup kanë rënë në sy, por këngëtarja së fundmi ka marrë një vendim të papritur. 

Dafina ka vendosur të fshijë tatuazhin që kishte në gjoks. Këngëtarja  publikoi disa pamje se si duket pas fshirjes së tatuazhit dhe shkruan:

“I dua tatuazhet e mia! Artisti im i tatuazheve është më i mirë! Unë vetëm…çfarëdoqoftë”.

Aktualisht Dafina është duke punuar për të publikuar këngën e saj më të re me titull “Japa” e që pritet të vijë si pjesë e dytë e këngës “Vuj, vuj, vuj”.

MOTI NE TIRANE
Poll