Jasmina dhe Ola pajtohen, surpriza madhështore për ditëlindje

Xing

E Premte 14 Maj 2021, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Konkurrentja e “Përputhen”, Ola feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë ajo u surprizua në studio dhe gjejeni pak nga kush?

Jasmina u rikthye sot në program vetëm për të, duke e surprizuar me shishe shampanje në duar. Dy vajzat deklaruan se janë mikesha sërish dhe se raporti i tyre është rregulluar gjatë rrugës.

“Kjo është një shenjë paqeje sepse gradualisht jemi pajtuar me njëra-tjetrën”, tha Jasmina.

Kujtojmë se në fillim të emisionit, Ola u paraqit si një ish-mikeshë e Jasminës, me të cilën nuk kishte komunikuar që prej dy vitesh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll