'Po, kam qenë i martuar, por...', Mevlani thyen heshtjen

Xing

E Martë 4 Maj 2021, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Kohët e fundit ka qarkulluar në rrjet lajmi se Mevlani është i martuar në Gjermani. Ky lajm është disktuar në puntatën e sotme të “Për’puthen”, ku Mevlani e pranoi se dikur ka qenë i martuar dhe tregoi arsyen.

Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra, por Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë. 

"Kam qenë i martuar për letra si ccdo emigrant, por nuk kam pas ndonjëherë histori dashurie me këtë person. Thjesht kam qenë i martuar për letra dhe nuk e mohoj. Ka 4-5 vite. Ledjana e di këtë gjë", tha Mevlani.

 

MOTI NE TIRANE
Poll