Arbenita ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje

Xing

E Martë 4 Maj 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë, me një vajzë të cilës i vendosën emrin Nina.

Sot Arbenita feston ditëlindjen dhe mbush 23 vjeç. Modelja ka treguar se dhurata e saj më e bukur është pikërisht vogëlushja e saj.

"Dhurata më e bukur e ditëlindjes", shkruan Arbenita krah postimit ku shfaqet duke puthur këmbët e vogëlushes.

Ndërkohë Fero ka lajmëruar se ka bërë edhe një këngë për të, që pritet të publikohet këto ditë.

MOTI NE TIRANE
Poll