Çifti më i ri në 'Përputhen', Geljani deklarohet për Sarën

Xing

E Hënë 3 Maj 2021, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Geljani është shprehur sot në program se është vetëm për Sarën në "Përputhen".

Geljani tha se nuk ka ndjenja për asnjë në program dhe vetëm për Sarën, e cila gjithashtu i shprehur ndjenjat pak ditë më parë.

Kjo deklaratë e fortë e Geljanit u finalizua me një kërcim romantik nën tingujt e muzikës së Ed Sheeran.

“Nuk e shoh veten me asnjë tjetër nga vajzat. Ka qenë një ndër pëlqimet e mia. Do ta shikojmë më vonë se si do të shkojë. Takimi me Sindin ka qenë shumë i bukur por unë nuk kam ndjenja, me vajzat e tjera unë kam shumë respekt. Kjo është deklarata ime”, tha Geljani.

MOTI NE TIRANE
Poll