'Mori valixhet dhe iku', zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

Xing

E Diel 2 Maj 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë u bë e ditur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes. Ata nuk ndiqen më në rrjete sociale, nga ku kanë fshirë dhe fotot e përbashkëta.

Sipas “Panorama Plus” shkak për ndarjen e çiftit është bërë xhelozia nga ana e Donaldit. Ky i fundit ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku bashkëjetonin.

Miqtë e çiftit kanë rrëfyer për median në fjalë se këtë herë zënka e tyre është serioze.

MOTI NE TIRANE
Poll