Konfirmohet lidhja, puthje të nxehta mes Melisës dhe Andit (Video)

Xing

E Premte 30 Prill 2021, 09:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Videoklipi i ri i Melisës me titull "Leje" ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj me Andin. Ish-konkurrentja e "Përputhen", tashmë këngëtare e ka zgjedhur partnerin e saj, Andin si protagonist në videoklipin e ri, ku dhe ka shkëmbyer puthje të nxehta.

Konfirmimi i lidhjes vjen pas një kohe të gjatë që dyshja përfliteshin në media se ishin bashkë.

Edhe me këtë këngë të rradhës, Melisa ka marrë një vëmendje të madhe duke arritur mijëra shikime brenda pak orëve teksa të gjithë kanë qenë kuriozë për skenat me Andin.

MOTI NE TIRANE
Poll