Mevlani e tall në takim, Ledjana qan me ngashërim: Mjaft!

Xing

E Mërkurë 7 Prill 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi i Mevlanit dhe Ledjanës, i cili nuk shkoi dhe aq mirë.

Mevlani filloi t’i këndonte si dhe t’i shprehte ndjenjat, por kjo u pa si e tallur nga ana e Ledjanës.

“Ledjana e bukur sikur zana...shikimin edhe zemrën. Të kam xhan moj ta hënksha zemrën! Të dua moj të dua! Edhe pse të bëj nervoz të dua moj të marrsha të ligat”, i tha ai.

Ledjana filloi të qante me ngashërim. “Hiqu! Mjaft, mjaft mos u tall”, i tha ajo me sytë me lot. “Pse bëhesh me nerva kot?”, u përgjigj Mevlani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll