U rikthye në emision, Andi i kthehet Ledjanës: Na ka hedhur poshtë...

Xing

E Enjte 21 Janar 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Në puntatën e sotme të "Përputhen" u transmetua takimi i Mevlanit dhe Ledjanës, e cila u rikthye në program. Pas takimit, Andi kishte diçka për t'i thënë Ledjanës.

Ai tha se Mevlani i ka hedhur të gjithë poshtë për të dhe ajo së paku duhet t'i japë një përqafim, në shenjë respekti apo nëse vërtetë e pëlqen.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Ledjana: Unë nuk e bëj se po e kërkon ti, e bëj kur ta ndjej vetë. Ti the çou përqafoje

Andi: Po jo se po ta kërkoj unë, po për sa kohë e pëlqen një person dhe për sa kohë ai është zënë me të gjithë këtu për ty, për sa kohë na ka hedhur poshtë si çunave si gocave vetëm për ty, kaq gjë e meriton në shenjë respekti, se çfarë je duke bërë ti

Ledjana: Ai marrëdhëniet i ka pasur të prishura...

Andi: Vajzë e ke dashur a ke ndonjë vepër për të treguar që të pëlqen, apo ke vetëm llafe?

Ledjana: I bëj kur të dua unë veprat, jo kur të duash ti

Andi: Kur të duash ti, mbaroji emisioni

Ledjana: Le të mbarojë emisioni

Andi: Po pse erdhe?

Ledjana: Ti për çfarë ke ardhur këtu? Se na çmende...për se erdhe?

Andi: Për t'u përputhur

Ledjana: U përputhe, pse rri akoma këtu?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll