'E bukur sikur zana', Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës dhe plasi romanca (Video)

Xing

E Mërkurë 13 Janar 2021, 19:07 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Në puntatën e sotme të "Përputhen" u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës. Mevlani i kishte përgatitur Ledjanës një surprizë shumë të veçantë, nga e cila "fitoi" dhe një përqafim.

Ai i kushtoi një këngë emocionuese dhe romantike. "Vjen si rreze drite në sytë e mi, Ledjana e bukur sikur zana, shikimin edhe zemrën te ti e ndala", thuhej në këngë.

Ledjana u emocionua dhe i dhuroi një përqafim. "Do të jap një përqafim, më bëre të dal nga vetja. Faleminderit shumë", u shpreh ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll