Agnesa Vuthaj del topless dhe i vë flakën rrjetit

Xing

E Mërkurë 13 Janar 2021, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Modelja bukuroshe, Agnesa Vuthaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet, por seti i saj i fundit ka tërhequr të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Si kurrë më parë, Agnesa ka pozuar "topless". Modelja ka mbuluar me duar pjesët intime, duke u shfaqur shumë joshëse.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit. 

 

MOTI NE TIRANE
Poll