Rina Balaj tregon unazën dhe thotë 'Po', por jo Sin-Boy-it

Xing

E Mërkurë 13 Janar 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Rina Balaj dhe Sin Boy janë një nga çiftet më të pëlqyer të publikut, por edhe ndër më të komentuarit në media. Prej më shumë se një viti, ata bashkëjetojnë dhe në postimet e tyre nuk mungon njëri apo tjetri.

Së fundmi Rina publikoi foton e dorës së saj, ku mbante një unazë dhe tregonte se ka pranuar një propozim.

Por jo propozim martese nga Sin Boy, edhe pse të gjithë këtë prisnin.

“I thashë PO...picës”, shkruhet krah fotos.

Tani presim propozimin tjetër, atë të vërtetin!

MOTI NE TIRANE
Poll