Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Ka kryer marrëdhënie seksuale me Andin? Reagon Melisa

Xing

E Enjte 7 Janar 2021, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë në "Përputhen Prime", Fationi akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie seksuale me një tjetër konkurrent. Burime për "News31" thanë se bëhet fjalë për Andin.

Në rrjet ka qarkulluar dhe një foto e tyre së bashku, teksa janë duke hipur në një makinë. Rreth lajmit në fjalë, ka reaguar së fundmi vetë Melisa.

Nga faqja 'Perputhen.al2'

Konkurrentja ka folur ekskluzivisht për "Kryefjala" dhe ka treguar se fotoja është bërë para Top Channel.

“Ajo foto eshte bere para Top Channel kur kishim xhirime, une se kisha marre makinen dhe isha pa makine.

Gjithesesi ju e dini por une me Andin nuk kam patur asgje! Nuk kam gje me te!”, është shprehur Melisa.

MOTI NE TIRANE
Poll