Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon bisedat me Butrint Imerin

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjithatë, ato u fotografuan shpesh bashkë, gjë e cila i përforconte aludimet. 

Sidoqoftë, duket se raportet mes dyshes kanë ndryshuar. Kiara ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në "Shiko kush luan", ku deklaroi se është single.

Asaj iu kërkua të tregonte bisedën e fundit me Butrinit. Moderatorja hapi telefonin, por të gjitha mesazhet me këngëtarin ishin fshirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

MOTI NE TIRANE