Ups: Pas ndarjes, Zerka tregon bisedën e fundit me Ronelën dhe na habiti

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Në muajin Maj, Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes. Dyshja e kaluan të ndarë karantinën dhe tani nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

Mbrëmjen e sotme Zerka ishte i ftuar në "Shiko kush luan", ku iu kërkua të tregonte bisedën e fundit me Ronelën. Këngëtari nuk ngurroi të hapte telefonin, mirëpo ai nuk kishte asnjë bisedë.

Zerka tha se e ka fshirë numrin e Ronelës, si dhe bisedat me të. "Kam fshirë çdo gjë", tha ai.

MOTI NE TIRANE