Romanca me Kiara Titon, reagon për herë të parë Young Zerka

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Përgjatë ditëve të fundit është përfolur se në Showbiz ka lindur romanca më e re, mes Kiara Titos dhe Young Zerkës.

Mbrëmjen e sotme dyshja ishin të ftuar në "Shiko kush luan", ku aludimet rreth romancës së tyre u rrëzuan. Zerka u shpreh se aktualisht nuk është në një lidhje dashurie.

"Jam shumë single", u shpreh këngëtari. Kujtojmë se pak kohë më parë Zerka u nda nga Ronela Hajati, për arsye që ende nuk dihen.

MOTI NE TIRANE