Ervin Salianji bën publike lidhjen e dashurisë, kush është vajza që i ka marrë zemrën

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Mbrëmjen e sotme një ndër të ftuarit në "Shiko kush luan" ishte deputeti Ervin Salianji. Për herë të parë, ai foli rreth jetës private.

Gjatë një sfide për të hapur petat e byrekut, Salianji zbuloi se është në një lidhje dhe se po bashkëjeton me dikë. Ai refuzoi t'i përgjigjej pyetjes "Me kë", duke e mbajtur sekret identitetin e partneres.

Më tej, Salianji zbuloi se ka mbajtur dhe lidhje të fshehtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

MOTI NE TIRANE