Çfarë dashurie! Joni bën gjestin më të ëmbël për vogëlushin Diell

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Sic tashmë dihet, moderatorja Arbana Osmani është nënë e dy djemve, Joni dhe Dielli. Më i vogli erdhi në jetë në muajin që lamë pas dhe Arbana ende nuk e ka zbuluar portretin e tij.

Joni po e shijon shumë faktin që është bërë me një vëlla më të vogël dhe mbrëmjen e sotme ka bërë gjestin më të ëmbël për të. Moderatorja ka publikuar një video të vogëlushit në kuzhinë, ku shihet duke përgatitur cupcakes.

"Joni po bën cupcake për të gjithë sonte. Edhe për vëllain e vogël, gjithashtu", ka shkruar moderatorja krahas videos.

MOTI NE TIRANE