'Po më bën për të qarë', zbulohet çfarë po ndodh mes Mozzikut dhe Loredanës

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak javë më parë u bë e ditur se Loredana po përgatit një dokumentar mbi jetën e saj. Ky lajm është konfirmuar së fundmi nga vetë reperja, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar videon trailer të dokumentarit, me momentet më kulminante dhe gjejeni çfarë? Mozziku, me të cilin është kapur shpesh mat kohëve të fundit, është pjesë e tij.

"Po më bën për të qarë", dëgjohet të thotë reperi në video. Dokumentari është i ndarë në katër pjesë dhe pjesa e parë do të dalë me datë 25 nëntor.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

MOTI NE TIRANE
Poll