10 ditë e shtruar, humb jetën një paciente me Koronavirus në vendin tonë

Xing

E Shtunë 21 Nëntor 2020, 16:04 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Një 50 vjeçare nga Elbasani ka humbur jetën nga Koronavirusi. "Abc News" ka bërë me dije se ajo kishte 10 ditë e shtruar te "Shefqet Ndroqi" dhe fatkeqësisht nuk ka mundur ta fitojë luftën me këtë sëmundje.

Që prej fillimit të pandemisë Elbasani numëron 61 viktima dhe mbi 740 raste aktive.

MOTI NE TIRANE
Poll