U largua papritur nga 'Përputhen', autorja e emisionit hedh në gjyq Beartin

Xing

E Martë 17 Nëntor 2020, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë një nga konkurrentët e "Përputhen", Beart Rexhepi deklaroi largimin nga emisioni papritur. Përmes postimeve në Instagram Bearti bënte me dije se shkak ishte bërë autorja Olsa Muhameti.

"Unë pranova ofertën për të marrë pjesë në Reality Show, jo për aktrim. Disa herë kërkoja të bisedoja me producenten Olsën, ndërsa ajo më injoronte-jo këtë javë, jo atë javë, dhe më në fund vendosa mos të jem lojtar i saj dhe dola nga loja", shkruante ndër të tjera Bearti.

Ndërsa Olsa ka reaguar sot pas deklaratave të Beartit, duke e akuzuar ish-konkurrentin për dezinformim dhe deklarata të pavërteta të thëna publikisht. Olsa tregon se ndaj këtij konkurrenti ka nisur tashmë një proces juridik.

Pas Olsës, edhe Bearti ka bërë një status të gjatë ku akuzon se në emision e kanë kërcënuar që të debatojë e të bëjë skandale.

 

MOTI NE TIRANE
Poll