Saimiri i çmendi vajzat në 'Love Story', por s'keni parë ende babain e tij

Xing

E Martë 17 Nëntor 2020, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Mbrëmjen e djeshme në TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është Saimiri, i cili është në kërkim të princeshës së tij dhe dhjetëra vajza garojnë për të zënë “fronin” e princeshës.

Saimiri i çmendi vajzat duke qenë një mashkull bukurosh, i palestruar dhe seksi, por prisni se s'keni parë ende babain e tij.

Babai i Saimirit quhet Petrit dhe jeton gjithashtu në Gjermani. Ai është i mbajtur dhe shumë simpatik, siç shihet në fotot e mëposhtme.

MOTI NE TIRANE
Poll