Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna

Xing

E Hënë 26 Tetor 2020, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Tayna dhe Dafina i kanë dhënë fund miqësisë së tyre. Dy vajzat nuk e mbështesin më njëra-tjetrën dhe nuk ndiqen në rrjete sociale.

Mbrëmjen e djeshme, Tayna ishte e ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit "Gjoni Black". Ajo bëri një freestyle, për të cilin është aluduar të jetë një diss ndaj Dafinës. (Lexo këtu)

Vetëm së fundmi, Tayna ka reaguar ndaj lajmit një fjalë. Ajo ka ndarë një shprehje në Instastory, ku thuhet: "Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!"

MOTI NE TIRANE