Çfarë krenarie! Jonida Vokshi jep lajmin e madh

Xing

E Hënë 26 Tetor 2020, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Filmi "Derë e hapur" do të përfaqësojë Shqipërinë në edicionin e 93-të të çmimeve "Oscar". Lajmin e bukur e ka bërë të ditur aktorja Jonida Vokshi, e cila është protagonistja e filmit.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga filmi, duke shprehur lumturinë e saj dhe duke i uruar suksese grupit. "Derë e hapur", me regji të Florenc Papas ka rezultuar një ndër filmat më të suksesshëm shqiptar, i cili ka rrugëtuar drejt Kanës dhe ka marrë pjesë në disa nga festivalet më të rëndësishme të filmit në botë.

“’Derë e hapur’ do të prezantoj Shqipërinë në edicionin e 93-të të Oscars! E lumtur që jam pjesë e filmit!  Na priftë e mbara grupi“, ka shkruar Jonida.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DERE E HAPUR do te prezantoj Shqiperine ne edicionin e 93-te te OSCARS!? E lumtur qe jam pjese e filmit! Na prifte e mbara grupi ??

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

MOTI NE TIRANE