Përputhen/ Ana zhvesh konkurrentin lakuriq gjatë takimit (Video)

Xing

E Hënë 26 Tetor 2020, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Gjatë puntatës së sotme, në "Përputhen" u transmetua takimi ndërmjet Anës dhe Beartit. Dyshja realizuan një lojë me dënime, gjatë së cilës Ana i hoqi bluzën konkurrentit.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Bearti: Shpejt më zhveshe. Nuk jam mësuar të më zhveshë një femër.

Ana: Ka gjithmonë një herë të parë, mos u mërzit! Kujdesu për gjërat e tjera të mos zhvishesh më, se kjo iku. Bëj shaka.

Më pas, Bearti i dha dënim që ta puthte.

Bearti: Ti të më puthësh mua, e kam parë që të gjithë djemtë të kanë puthur ty, e unë dua të jem pak më i veçantë: të më puthësh ti mua.

Ana: Fitove vetëbesim shumë shpejt ti djalë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana zhvesh Beartin lakuriq @topchannelalbania @_callmebeba_ @beartrexhepi @ts_tsecret @borazemani @olsamuhameti

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on

MOTI NE TIRANE