Afërdita Dreshaj tregon më në fund barkun e rrumbullakosur me foton më të ëmbël krah Jakubit

Xing

E Shtunë 17 Tetor 2020, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e dha vetë çifti pak ditë më parë duke zbuluar se do të bëhen me djalë.

Afërdita është 5-muajshe shtatzënë, por është shfaqur në super formë. Madje në foton e fundit të postuar në Instagram, modelja i la fansat të habitur pasi shfaqej me barkun e sheshtë.

Mirëpo sot Afërdita ka publikuar foto ku barku duket qartë i rrumbullakosur dhe ia ka ëmbëlsuar ditën fansave.

Në një prej fotove Afërdita shfaqet së bashku me Jakubin ndërsa në foton tjetër duke përkëdhelur barkun.

MOTI NE TIRANE