Si Barbie: Marina dhe Luana mahnisin me pamjen sot në 'Klanifornia' dhe 'Shiko kush luan'

Xing

E Shtunë 17 Tetor 2020, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Motrat Vjollca çdo të shtunë janë në konkurrencë me njëra-tjetrën. Marina prezanton spektaklin e humorit "Klanifornia" në TV Klan ndërsa Luana programin me lojra e sfida "Shiko kush luan" në Top Channel.

Pak para emisioneve të tyre, motrat kanë publikuar në Instagram foto e video me pamjen e sotme dhe të dyja duken si kukulla Barbie.

Marina sonte do të shfaqet me një fund plot xixa dhe xhaketë rozë ndërsa Luana me një fustan të zi që i nxjerr në pah linjat bombastike.

MOTI NE TIRANE