Zbulohet e shkuara e Teas së 'Përputhen', ja ku e kemi parë dikur

Xing

E Shtunë 17 Tetor 2020, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Tea Trifoni është një nga vajzat që ka rënë më së shumti në sy në sezonin e dytë të "Përputhen". Ajo deri tani ka marrë epitetin si “e preferuara e publikut” dhe është vlerësuar shumë nga komentuesit për ëmbëlsinë dhe qetësinë e saj.

Por kjo nuk është hera e parë që Tean e shohim në ekran. Bukuroshja bjonde ka qenë një prej postiereve të rubrikës “Kam një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare”.

Tea ka qenë pjesë e këtij programi deri në vitin 2019.

MOTI NE TIRANE